top of page
FOTO STRONA WWW-1 _ ver3.jpg

Doświadczenie 
Profesjonalny zespół z doświadczeniem

Nasze doświadczenie w zabudowie VANów sięga 2010 roku. Długoletnie doświadczenie budowaliśmy w Wielkiej Brytanii, gdzie biznes kampingowy rozwija się już od wielu wielu lat. Obecnie rozwijamy firmę w Polsce gdzie zainteresowanie wypoczynkiem w takiej  formie rozwija się z roku na rok coraz bardziej. 

 

Nasz zespół techniczny posiada bardzo duże doświadczenie w zabudowie aut marki VW Transporter T4-T6 oraz Krafter i Caddy.

 

Jesteśmy dumni z naszych wszystkich dotychczasowych realizacji, które zbudowaliśmy przez lata i staramy się dzielić naszą wiedzą oraz zamiłowaniem do kamperów.

 

Nasza praca jest wykonana dopiero wtedy, gdy wiemy, że jeździsz w pełni wyposażonym samochodem i sprawia Ci to przyjemność.

Jakość
Precyzyjne podejście do najmniejszego szczegółu

Precyzja i etyka pracy to nasz priorytet. Nasi technicy gwarantują wykonanie wszelkich prac w najwyższej jakości, dbamy o każdy szczegół, weryfikując każdy etap projektu, protokołem technicznym, który jest w każdej chwili dostępny dla Naszych klientów.

Każdy nowy projekt to dla Nas wyzwanie któremu chcemy sprostać jak najlepiej, tak jakbyśmy mieli go wykonać dla samych siebie.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
i możemy zaprojektować VANa zgodnie z jego życzeniem.

Konkurencyjność
Niska cena, bezpłatna wycena

Masz pomysł na zabudowę VANa, a może jeszcze się wahasz i potrzebujesz wsparcia w doradzeniu kilku szczegółów? Świetnie trafiłeś.

Dla wszystkich naszych klientów świadczymy usługę bezpłatnej wyceny projektu zabudowy. Zadzwoń lub napisz do Nas już dziś!

Pomożemy ci w dobraniu wszystkich akcesoriów kampera, zrealizujemy dla ciebie projekt wizualizacji 3D na bazie którego ustalimy wszelkie szczegóły prac.

Nasze ceny są konkurencyjne na rynku,

Zaufaj nam i wybierz KAMPER VAN.

FOTO PROFIL1.jpg

Nasze usługi

Kontakt z Nami pozwoli ci na załatwienie wielu spraw za jednym razem, służymy pomocą od samego początku projektu aż po sam koniec. Jeśli nie masz VANa, pomożemy znaleźć ci odpowiedni samochód. Jeśli masz już samochód, ale wymaga on drobnych poprawek detailingowych lakieru, konserwacji podwozia czy napraw mechanicznych to również załatwisz to u nas. Pomożemy ci zamontować dach sypialniany i zamontujemy łóżko. Zaprojektujemy i wykonamy wszystkie meble do zabudowy wg. indywidualnego projektu. Doprowadzimy całą instalacje elektryczną wszystkich urządzeń elektrycznych.

Wspieramy Was zarówno w kompleksowym projekcie ale pomagamy również w drobnych zleceniach rozbudowy obecnego kampera. Chcesz dodać dodatkowe oświetlenie, albo zabudować butle gazową, może chcesz dołożyć kuchenkę i zlew, zamontować zbiornik na bieżącą i brudną wodę? W tym wszystkim pomożemy ci bez problemu.

FOTO STRONA WWW-2.jpg

Projekt zabudowy

Profesjonalna wizualizacja

wraz z pełną specyfikacją

FOTO STRONA WWW-3.jpg

Zabudowa turystyczna

Wypoczywaj w komfortowych warunkach własnego kampera

FOTO STRONA WWW-4.jpg

Zabudowa warsztatowa

Zbuduj czyste i przestronny warsztat

który ułatwi ci pracę

DACH usługi.jpg

Montaż dachu

Dach sypialny pozwoli Ci

na wypoczynek oraz pow. kubatury

T6-Coastline-LWB-112-RIB--900x600.jpg

Montaż mebli

Budujemy własne meble,

układ wg. życzenia klienta

Przykłady realizacji

Zapoznaj się z porfolio Naszych umiejętności - to tylko część Naszych możliwości!

Uzyskaj wycenę

Napisz czego dokładnie oczekujesz, jakie auto chciałbyś zabudować, wyślij nam zdjęcia swojego samochodu.

Dziękujemy za kontakt! ​Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

FOTO PROFIL.jpg

Kontakt:
Przed przyjazdem skontaktuj się z biurem obsługi   w celu umówienia dogodnego terminu spotkania.

791 566 468 - Biuro

Adres

Wrocław / Dolnyśląsk

bottom of page